Inteligentny dom. Co myślicie o takich rozwiązaniach?

Na rynku pojawił się nowy sprzęt, który chcesz przetestować? Masz zamiar wyrazić swoją opinię na temat najnowszego modelu laptopa, smartfonu lub innego urządzenia? To dział dla Ciebie.
Bestia

Inteligentny dom. Co myślicie o takich rozwiązaniach?

Post autor: Bestia »

Co myślicie o takich nowoczesnych rozwiązaniach jak "inteligentny dom"? Wiem, że wielu sytuacjach takie rozwiązania, takie zdalne sterowanie różnymi funkcjami w domu naprawdę się przydaje. Przeglądam stronę sklepu https://cleverhouse24.pl i zastanawiam się, czy warto zainwestować trochę większą gotówkę przy remoncie, właśnie na ten cel
mavile

Re: Inteligentny dom. Co myślicie o takich rozwiązaniach?

Post autor: mavile »

Oj tak. W projekcie https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-wariant-d zrobiliśmy już za zgodą pracowni kilka zmian, a teraz zamierzamy dodatkowo zrobić instalację nowego nowoczesnego domu. Wydaje nam się to rozsądne, zwłaszcza że jednak nowoczesność swojego wymaga. A wy jak o tym myślicie? Dobry pomysł?
stosunkowa

Re: Inteligentny dom. Co myślicie o takich rozwiązaniach?

Post autor: stosunkowa »

W sumie to nie wiem, co mam myśleć, bo tego nie zakładałam. No, ale jeśli komuś się to marzy, to czemu by nie? Ja uważam, ze to całkiem dobry plan. A jeśli już mowa o domu, to jak myślicie, ile może za naprawdę komina wziąć specjalistyczna firma kominiarska ? Nie znam się na cennikach, a w razie czego chce być przygotowana. Licho nie śpi xD.
ODPOWIEDZ