wentylacja w domu

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
stanisław1999
Posty: 0
Rejestracja: 11 gru 2021, 13:13

wentylacja w domu

Post autor: stanisław1999 »

Siemka, jak tam wygląda sprawa z wentylacją w waszych domach? Wydaje mi się, że ludzie ogólnie to zaniedbują i to poważny błąd. Ja chyba zdecyduję się w końcu na rekuperator ciepła, bo znajomi cały czas mi opowiadają jaki jest świetny i tak dalej.. Też chcielibyście coś od siebie dodać? Im więcej opinii tym mniej będę miał wątpliwości :D A tak serio to chyba spotkam się z jakimś doradcą, co wy na to?
Awatar użytkownika
jozafat73
Posty: 0
Rejestracja: 09 wrz 2021, 23:54

Re: wentylacja w domu

Post autor: jozafat73 »

Wybranie się do doradcy będzie chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem, bo to w końcu oni najlepiej znają się na tych instalacjach ;) Przy okazji rekuperatora weź też pod uwagę gruntowny wymiennik ciepła, bo on podnosi komfort wentylacji no i sprawia, że rekuperator działa efektywniej. Mnie polecił go właśnie jeden ze specjalistów i absolutnie nie żałuję
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 0
Rejestracja: 14 wrz 2021, 8:39

Re: wentylacja w domu

Post autor: marcin »

Weźcie też pod uwagę fakt, że rekuperacja ma funkcję oczyszczania powietrza. Lepiej jest chyba zamontować właśnie taki system a nie kupować osobno oczyszczasz, nawilżacz i nie wiadomo co jeszcze, prawda? Są specjalne filtry do rekuperacji o różnym stopniu filtracji. Ja polecam się nad tym zastanowić, bo po prostu bardzo się opłaca. Też możecie obgadać to z doradcą.

obrazek anioła
Tyran

Re: wentylacja w domu

Post autor: Tyran »

Niezależnie od tego, czy remontujesz starą łazienkę, czy urządzasz nową, nie zapominaj o zaplanowaniu skutecznego systemu wentylacyjnego. Jest to inwestycja, która zapewni komfort użytkowania na lata i ochroni Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej rodziny. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak prawidłowo zaplanować wentylację, odwiedź https://ckinfo.pl/skuteczna-wentylacja- ... ac-plesni/ i przekonaj się sam co tam napisano.
ODPOWIEDZ