specjaliści od sprzątania

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Sulislawa-70
Posty: 0
Rejestracja: 22 gru 2021, 20:59

specjaliści od sprzątania

Post autor: Sulislawa-70 »

Myślicie, że warto korzystać ze specjalistycznych usług w zakresie sprzątania? Ja przykładowo często mam problem z dopraniem dywanów w domu bo chyba nie mam do tego odpowiednich środków czystoci. Wiem też, że firmy sprzątające Piaseczno używają specjalnych urządzeń. Dajcie znać czy polecacie kogoś konkretnego i jak sie w ogóle zapatrujecie na takie usługi :)
Młoda

Re: specjaliści od sprzątania

Post autor: Młoda »

Aby utrzymać czystość w kuchni, warto codziennie wycierać blaty i urządzenia kuchenne. Nagromadzenie tłuszczu i resztek jedzenia nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także może stać się siedliskiem bakterii. Regularne czyszczenie powierzchni roboczych po każdym użyciu zapobiega trwałym zabrudzeniom i utrzymuje higienę. Dodatkowe wskazówki na temat utrzymania czystości w kuchni znajdziesz na stronie https://goral.info.pl/artykul/5-sposobo ... nie/967000 i pamiętaj, że czysta kuchnia to także zdrowsze środowisko dla przygotowywania posiłków.
ODPOWIEDZ