prawo gospodarcze - potrzebna pomoc

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Halina
Posty: 0
Rejestracja: 13 lis 2021, 10:36

prawo gospodarcze - potrzebna pomoc

Post autor: Halina »

Przychodzi wam do głowy jakiś zaufany [url=http://]adwokat ze Śląska[/url], który dobrze orientuje się w prawie gospodarczym? Chciałabym się dowiedzieć kilku kwestii i uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) Chodzi głównie o przekształcanie spółek, bo ten temat jest dla mnie dosłownie czarną magią i wiem, że bez pomocy specjalisty nie ruszę z miejsca. Liczę na jakieś sensowne rady!
Awatar użytkownika
Beat_65
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2021, 1:53

Re: prawo gospodarcze - potrzebna pomoc

Post autor: Beat_65 »

Moim zdaniem dobrze się do tego nada adwokat Julia Kowalik. Sam z nią kiedyś współpracowałem w zakresie prawa budowlanego i muszę przyznać, że dawno nie spotkałem się z kimś o tak szerokiej wiedzy na ten temat. Poza tym można na niej polegać i ufać w pełnym zakresie. Przecież właśnie o to nam chodzi kiedy wybieramy się do adwokata czy kogoś podobnego, prawda? ;)
Awatar użytkownika
Lucjan-77
Posty: 0
Rejestracja: 31 gru 2021, 19:52

Re: prawo gospodarcze - potrzebna pomoc

Post autor: Lucjan-77 »

Sam na własnej skórze przekonałem się, jakie prawo budowlane jest skomplikowane i też szukałem prawnika. Do tego te wszystkie przepisy są cały czas nowelizowane i naprawdę można się pogubić. W razie też trafiłem na adwokat Kowalik i mogę ją polecić. Wie co robi i robi oczywiście wszystko tak, żeby to klient zyskał i ani trochę nie był stratny. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :D
ODPOWIEDZ