plenerowa zabawa

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
danisława
Posty: 0
Rejestracja: 01 gru 2021, 20:33

plenerowa zabawa

Post autor: danisława »

Hej wszystkim. Czy myślicie, ze trudno jest zorganizować zabawę w plenerze dla dzieci? Jestem jedną z osób za to odpowiedzialnych i trochę się martwię, że może być ciężko. Wpadłam na pomysł, żeby skontaktować się z jakąś agencją eventową, która organizuje imprezy plenerowe w Krakowie, co wy na to? Koniecznie dajcie znać co zrobilibyście na moim miejscu :)
Jedrko

Re: plenerowa zabawa

Post autor: Jedrko »

Na naszym osiedlu park dla dzieci został ogrodzony ogrodzeniem z gabionów przez co zapewnia to także idealne warunki ogrodzeniowe jak i zapewnia nam oraz dzieciom prywatność na swoim terenie. Ogrodzenia gabionowe Szczecin https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/szczecin/ to ciekawy wybór na taką formę ogrodzenia, bardzo przypadł mi do gustu już na etapie oglądania mieszkania. Wcześniej mieszkając w poprzedniej lokalizacji ogrodzenia gabionowe Płock https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/plock/ z pewnością sprawdziłby się.
Donat88

Re: plenerowa zabawa

Post autor: Donat88 »

Jeśli mowa o plenerowych zabawach, to ja jestem jak najbardziej za wycieczkami motocyklowymi! Marzyła mi się korsyka motocyklem i w końcu się zdecydowałem i była to moja największa zabawa plenerowa w życiu. Emocje po prostu niesamowite. Polecam!
akaiaa

Re: plenerowa zabawa

Post autor: akaiaa »

U mnie fajnie, że jest to czymś sensownym, a dodatkowo może warto jest powierzyć sobie więcej rozwiązań? U mnie na pewno dobrze będzie po prostu rozwijać kreatywnie malucha, w związku z czym coś można sobie rozwiązać? Co wy na to? Jak wam się wydaje? Takie https://klub.fm/myszka-miki-kolorowanka/ kolorowanki Was cieszą?
ODPOWIEDZ