narzędzia do cnc

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
paskal78
Posty: 0
Rejestracja: 28 lip 2022, 14:05

narzędzia do cnc

Post autor: paskal78 »

Siemka, przychodzi wam do głowy jakiś producent narzędzi do maszyn cnc? Chodzi mi w zasadzie zarówno o narzędzia, jak i różne elementy, także szukam sklepu czy hurtowni z jak największym wyborem. Zainteresowała mnie na przykład oferta Fatpol Tools, kojarzycie może? Dajcie znać, jeśli polecacie sprawdzić też jakieś inne oferty, będę wam wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
Natanael
Posty: 0
Rejestracja: 10 lip 2022, 13:07

Re: narzędzia do cnc

Post autor: Natanael »

Kupiłem ostatnio imadło pneumatyczne właśnie od tego dostawcy, bo i tak w najbliższym czasie miałem szukać kogoś innego do zaopatrzenia i uważam, że dobrze wybrałem. Zresztą rozmawiałem ze znajomymi i oni też bardzo polecali tą firmę, więc nie mogłem nie dać szansy. Jakość, cena, dostępność są dla mnie ogromnym plusem także innym też mogę polecić :D
kreacjakreatywna

Re: narzędzia do cnc

Post autor: kreacjakreatywna »

Pod jak wieloma względami zastanawiacie się ogólnie nad tym, co robić i jakie mieć rozwiązania? Dla mnie to trudne, niemniej jednak ciecie laserem na zamówienie to dla mnie ważny element. Może i dla Was jest podobnie? Dociekliwa jestem i to mnie po prostu kiedyś zgubi, ale muszę wiedzieć, co i jak wygląda i dlaczego tak działa.
Dominik8

Re: narzędzia do cnc

Post autor: Dominik8 »

Witajcie! Planuję skorzystać z usług obróbki metali w Kętach https://artgrom.pl/obrobka-metali/kety/ Czy ktoś może polecić mi jakieś sprawdzone zakłady w tej okolicy? Zależy mi na solidności i profesjonalnym podejściu. Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
ODPOWIEDZ