mieszkanie z pośrednikiem?

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Siemowit1978
Posty: 0
Rejestracja: 28 gru 2021, 20:37

mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Siemowit1978 »

Czy ktoś z was kupował mieszkanie z pomocą agencji? Przyznam, że się nad tym zastanawiam bo jakoś nie wierzę, że samodzielnie znajdę fajną ofertę. Teoretycznie ofert można znaleźć całkiem dużo, ale czy na pewno wybiorę odpowiednią? Przydałby mi się pośrednik nieruchomości Kraków. Byłbym wam bardzo wdzięczny gdybyście polecili mi kogoś, kogo sami sprawdziliście i oczywiście polecacie ;)
Sławomir

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Sławomir »

Zdecydowałem się skorzystać z oferty https://katowice.mdr.pl , gdzie oferują wynajem instytucjonalny, a w przypadku długoterminowego wynajmu można liczyć na dopłaty. Ten wynajem jest w pełni bezpieczny, a ceny zmieniają się maksymalnie raz na rok.
kika

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: kika »

Raczej wolałabym kupować bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera bo zależy mi na nowym mieszkaniu. A jeśli chodzi o Katowice to myślę że bardziej pasują mi Gliwice i osiedle Ogrody Andersa
Adam

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Adam »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę stronę https://ronson.pl/blog/kamienica-czy-no ... budynkach/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat różnić pomiędzy nowym budownictwem, a kamienicą. Na co Wy byście się zdecydowali?
Mośka121

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Mośka121 »

Na stronie https://zxcvb.katowice.pl/kupno-mieszka ... ewelopera/ macie artykuł na temat zakupu mieszkania od dewelopera. Zobaczcie i poczytajcie jeśli temat was dotyczy, jeśli myślicie o zakupie mieszkania.
andalezyjkaa

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: andalezyjkaa »

Sprawdzam czasem niektóre opcje i jestem zdania, że naprawdę warto się poradzić. Otóż potrzebny mi będzie piasek na nasypy , wiem jednak, że każdy z nas ma inne podejście. Jakie materiały będą najlepsze takiego piasku/żwiru? Minerały jakie powinien zawierać?
kilka

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: kilka »

Z własnego doświadczenia wiem, ze jak kupowac mieszkanie to prosto od dewelopera. Znacznie więcej korzyści się z tym wiążę. Jak interesuje was mieszkanie w Krakowie, to oferta mieszkań https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ z całą pewnością sprosta waszym oczekiwaniom

operacyjne leczenie zeza u dzieci
Rufus

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Rufus »

Inwestycja w lokale usługowe stanowi ciekawą opcję dla osób pragnących zdywersyfikować swoje portfolio inwestycyjne. Rynek nieruchomości komercyjnych oferuje stabilność i przewidywalność zwrotów, co jest szczególnie cenne w niepewnych czasach. Pełną gamę dostępnych lokali, z myślą o różnorodnych branżach i wymaganiach, prezentuje oferta https://atal.pl/inwestycje/lokale-uslugowe/ co umożliwia znalezienie idealnego miejsca pod własną działalność.
hylia7044

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: hylia7044 »

Jeśli chcecie znaleźć fajne i ciekawe artykuły o architekturze i budownictwie to polecam https://klimatmiasta.pl Tam znajdziecie wiele ciekawostek i nowych informacji. To blog na którego ja często zaglądam i sprawdzam na bieżąco co się tam pojawia. Widziałam wpis o zabytkach i atrakcjach turystycznych w naszych polskich miastach.
Gniotek

Re: mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Gniotek »

Ostatnią, ale równie ważną kwestią są opłaty za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, które dotyczy szczególnie gruntów komunalnych. To często nieznany kupującym koszt, który może wpłynąć na ostateczny wydatek przy zakupie mieszkania. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w tekście dostępnym tutaj https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsoro ... UeKyi7rHXO i przemyślane podejście do tych opłat może przynieść znaczne oszczędności.
ODPOWIEDZ