Maszyny przemysłowe

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Fryc71
Posty: 0
Rejestracja: 17 wrz 2021, 12:20

Maszyny przemysłowe

Post autor: Fryc71 »

Witam serdecznie, gdzie zamawiacie maszyny i wszystkie urządzenia do waszych zakładów przemysłowych? Pytam z ciekawości, bo niedługo pewnie sam będę musiał wymienić sprzęt. Głównie interesują mnie piece do obróbki cieplnej i pomyślałem, żeby zamówić je od jakiegoś sprawdzonego dostawcy. Bylibyście mi w stanie kogoś polecić? Znacznie ułatwiłoby to sprawę ;)
Michel65

Re: Maszyny przemysłowe

Post autor: Michel65 »

Przed rozpoczęciem upraw konieczne jest zadbanie o jakość gleby i bardzo często stosowane jest wapnowanie gleby, co podnosi pH gleby i wpływa to pozywytnie na poprawę struktury i żyzności gleby. Takie wapnowanie gleby wykonuje między innymi firma AGRO Diogra, posiada ona w swojej ofercie naturalne wapno nawozowe, które powstaje na skutek zmielenia wapnia dolnokarbońskiego ze złoża Cztkowice. Polecam wykonać takie wapnowanie gleby, teraz jest idealny do tego okres
Gość

Re: Maszyny przemysłowe

Post autor: Gość »

Jeśli chodzi o studnie głębinowe Żywiec, to firma Polskie Studnie nie ma sobie równych. Mają już duże doświadczenie w wierceniu studni głębinowych w Żywcu, a poza tym zajmują się też ich pogłębianiem, czyszczeniem, odnajdowaniem wody i uzdatnianiem. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie, że studnie głębinowe w Żywcu https://www.hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/zywiec/ tej firmy są zabezpieczone przed napływaniem wód gruntowych. Dla mnie to niesamowity atut i dlatego też zamierzam zdecydować się na ich usługi.

natvita bio młody jęczmień
ODPOWIEDZ