Gotowanie na co dzień

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Kamila-75
Posty: 0
Rejestracja: 19 kwie 2022, 1:13

Gotowanie na co dzień

Post autor: Kamila-75 »

Czy możecie polecić mi jakieś fajne, nieduże garnki dla singla? Mieszkam sama, niewiele gotuję, dlatego też nie ma większego sensu gotować na co dzień jakichś oszałamiających ilości jedzenie, ale jednak, żeby było zdrowo, staram się gotować. Sprawdza mi się mala patelnia https://gerlach.pl/patelnie którą kupiłam jakiś czas temu z Gerlach. Polecam Wam.
Sławomir

Re: Gotowanie na co dzień

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu, gdzie zamówiłem kabanosy i inne naturalne wyroby mięsne w bardzo atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem posiadają bardzo rozbudowaną ofertę i posiadają wysokiej klasy produkty. Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu?
brotkaa

Re: Gotowanie na co dzień

Post autor: brotkaa »

Ja powiem wam, że też jakoś wolę sama przygotowywać sobie różne posiłki itd. Ogólnie to sporo czerpię inspiracji z takich stron jak https://eatatbloom.co.uk - gdzie można dowiedzieć się jak przygotować lunchbox dla dziecka? Czy też wiele innych można znaleźć wskazówek...
Adam625

Re: Gotowanie na co dzień

Post autor: Adam625 »

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z wyrobami tradycyjnymi z dziczyzny, w tym np. wędliny domowe .
ODPOWIEDZ