Gdzie szukać mieszkania?

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Mirta

Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: Mirta »

Słuchajcie, podpowiedzcie mi proszę, gdzie warto szukać mieszkania w Krakowie? Nie chodzi mi tutaj o dzielnice, chociaż to też, a raczej o portale, agencje nieruchomości, gdzie szukać ogłoszeń? Ładne mieszkanie znalazłam tutaj https://neodom.pl więc jeśli macie jakieś opinie na ich temat, to z góry dziękuję za polecenie się nią :)
kreta

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: kreta »

ja bym przeszukała wszelkie portale z nieruchomościami na przykład, można też znajomych popytać albo iść po prostu do biura nieruchomości i tam już znajdą coś odpowiedniego
bella

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: bella »

W Krakowie masz naprawdę masę ciekawych osiedli a jak nie chcesz przepłacać za m2 to wybieraj lokalizacje dalej od centrum, na przykład osiedle strefa cegielnia się bardzo dobrze zapowiada, ja bym tam szukała mieszkania
Józek

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: Józek »

Szukam firmy, która zajmuje się skupem nieruchomości za gotówkę i natrafiłem na https://skupnieruchomoscidom.pl/ i ta strona bardzo mi tak naprawdę odpowiada. Czy wie ktoś, jakie są ich warunki i czy warto się z nimi kontaktować?
Adam

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: Adam »

Podczas remontu i aranżacji wnętrz w moim domu zdecydowałem się skorzystać z porad na stronie - https://www.fototapety-kuchenne.pl/foto ... h-wiedziec . Czy w Waszych wnętrzach również zdecydowaliście się na wykorzystanie fototapety?
Giętki

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: Giętki »

Wybierając firmę do skupu mieszkań za gotówkę, zaleca się dokładne przeanalizowanie rynku. Strony jak https://homly.to/ oferują przegląd różnych opcji, co pomaga w znalezieniu najbardziej odpowiedniej oferty.
Wojownik

Re: Gdzie szukać mieszkania?

Post autor: Wojownik »

Przeglądając rynek nieruchomości, trudno nie zauważyć oferty dewelopera, która wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym podejściem do projektowania przestrzeni mieszkalnych. Interesującą ofertę znajdą Państwo pod adresem https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/ gdzie prezentowane są inwestycje zlokalizowane w strategicznych punktach miasta, co zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury i usług.
ODPOWIEDZ