Zdrowa dieta

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Halinka

Zdrowa dieta

Post autor: Halinka »

Powiedzcie, pytanie do osób, które faktycznie sporo pracują przed komputerem - jak wygląda Wasza codzienna dieta? Co kupujecie? Ja sporo pracuję i zastanawiam się nad wykupieniem cateringu, bo jeśli chodzi o śniadania i kolację, to sporym ratunkiem jest dla mnie sklep https://doktor-fit.pl kupuję u nich odżywki białkowe i inne, zdrowe produkty "na szybko".
marinaa

Re: Zdrowa dieta

Post autor: marinaa »

A wiecie co ostatnio mnie zastanawia? Czy nie postawić na Warszawa catering dietetyczny ? Wiecie - nie mam czasu specjalnie by gotować, a gdzie tutaj liczyć kalorie, układać menu. Chcę zadbać o siebie i nawet nieco schudnąć, dlatego zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać z diety pudełkowej. A wy co mi radzicie?
Sławomir

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu szukałem ofertę pakietu medycznego dla mojej firmy i natrafiłem na ofertę placówek medycznych PZU - https://zdrowie.pzu.pl/ i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Formica1234

Re: Zdrowa dieta

Post autor: Formica1234 »

Może ktoś szuka sklepu z wędlinami własnej roboty? Takie swojskie wyroby jak Boczek pieczony kiełbasa czy szynki oferują firma z Birczy. Na ich stronie macie ich ofertę. Sprawdźcie i zamawiajcie. Warto bo to smaczne i świeże wyroby mięsne idealne na stół świąteczny.
ODPOWIEDZ