Strona internetowa dla firmy

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Awatar użytkownika
Miłowita70
Posty: 0
Rejestracja: 20 mar 2022, 22:44

Strona internetowa dla firmy

Post autor: Miłowita70 »

Słuchajcie, zastanawiam się, czy jeśli prowadzę małą działalność gospodarczą, to w dobie tak prężnie działających social mediów nadal warto inwestować w stronę internetową, czy wystarczy jak będę dobrze działać na przykład na facebooku czy instagramie? Dodam, że chodzi o salon stylizacji paznokci, w średniej wielkości miasteczku. Jakie jest Wasze zdanie?
Sławomir

Re: Strona internetowa dla firmy

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://rdn.pl/112734/posiadasz-sklep-i ... jonowanie/ , gdzie dowiecie się dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie stron internetowych. Ktoś z Was również korzysta z takiej formy reklamy?
Guzek

Re: Strona internetowa dla firmy

Post autor: Guzek »

Dostosowanie grafik do wymagań Facebooka w 2023 roku jest kluczowe dla osiągnięcia maksymalnej widoczności i angażowania użytkowników. Wymiary grafik na Facebooku różnią się w zależności od typu posta, czy to zdjęcie profilowe, okładka czy post w newsfeedzie. Szczegółowe informacje i zalecenia dotyczące optymalnych wymiarów grafik można znaleźć, odwiedzając stronę https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku i zapewnia to, że treści będą wyglądać profesjonalnie na każdym urządzeniu.
ODPOWIEDZ