Samochód elektryczny - posiadacie?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Wojciech

Samochód elektryczny - posiadacie?

Post autor: Wojciech »

Cześć! Chciałbym zapytać, ile jest tutaj ludzi, którzy posiadają elektryczny samochód i są z tego powodu zadowoleni. Obecnie, sam w sobie jeżdżę hybrydą już 3 rok i jestem bardzo zadowolony i nie wiem sam czy nie przesiadłbym się na w pełni elektryczną np. Teslę modelu 3 - fajne autka i nie drogie obecnie. Elektromobilność to jeden z moich hobby i wszystko co mam w domu najchętniej zamieniłbym na w pełni elektryczne i samo jeżdżące :) Future is now! Korzystajmy zatem i pokażmy ilu nas jest

meble halmar.pl
hena

Re: Samochód elektryczny - posiadacie?

Post autor: hena »

chciałabym mieć taki samochód ale one są stosunkowo drogie no i ta infrastruktura też trochę jeszcze u nas nie jest dobrze rozwinięta, ale do miasta to spoko rozwiązanie
tolka

Re: Samochód elektryczny - posiadacie?

Post autor: tolka »

Nie posiadam takiego auta ale chyba jednak wolę tradycyjną motoryzacje i takie samochody jakie najczęściej można spotkać w wypożyczalniach czyli ekonomiczne i nie do zajechania :lol: . Zamierzam właśnie skorzystać z usług jednej z nich. Widziałem opinie o niej na tej stronie https://pl.trustpilot.com/review/comfortcar.pl
Weronika

Re: Samochód elektryczny - posiadacie?

Post autor: Weronika »

Samochód elektryczny to jedna z najlepszych innowacji jakie znajdziemy aktualnie na rynku. Nie ma się co dziwić, że tak wiele osób o nich rozmawia ponieważ zyskują bardzo wysokie noty w recenzjach. To czy wybierzemy taki model będzie zależał od personalnych preferencji oraz samych oczekiwań. Jeśli zależy nam na niesamowity komforcie jazdy oraz niskich kosztach eksploatacji to jak najbardziej będzie to trafny wybór. Warto też rozejrzeć się za możliwościami finansowania zakupu - https://www.mobilize-fs.pl/produkty-i-uslugi/ ponieważ w ten sposób możemy tylko zaoszczędzić w dłuższej perspektywie czasu.
ODPOWIEDZ