Muzyka na imprezę

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Awatar użytkownika
laurencjusz
Posty: 0
Rejestracja: 01 lis 2022, 11:37

Muzyka na imprezę

Post autor: laurencjusz »

Przygotowuję właśnie listę piosenek na najbliższą imprezę z okazji rocznicy ślubu moich rodziców. Muszę Wam powiedzieć, że przekrój repertuaru jest naprawdę duży! Zaczynając od muzyki takiej jak disco polo - rodzice lubią potańczyć w jej rytm, między innymi będzie to na pewno zespół classic potem największe hity lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych :)
zuzula12

Re: Muzyka na imprezę

Post autor: zuzula12 »

Czy ktoś z was gra na jakimś instrumencie? Widziałam ostatnio na stronie https://www.musicaudio.pl/pianina-cyfrowe/ ciekawą i atrakcyjną ofertę na instrumenty muzyczne. Szczególną uwagę przyciągają pianina cyfrowe. Zobaczcie jeśli chcecie kupić sobie czy dziecku instrument.
chacman14

Re: Muzyka na imprezę

Post autor: chacman14 »

Jeśli wasze dziecko gra na perkusji to na pewno szukacie sklepów internetowych z akcesoriami do perkusji jak bijak do stopy albo przewody i słuchawki perkusyjne. Znajdziecie to wszystko w sklepie muzycznym. Sprawdźcie na oferty bo mają atrakcyjne ceny i dobry sprzęt.
ODPOWIEDZ