Gdy jeden serial to za mało

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
ZimnoOla

Gdy jeden serial to za mało

Post autor: ZimnoOla »

Siemanko w ten zimowy wieczór. Piszę tutaj bo dla mnie jeden serial to za mało. Niestety często mi się potrafi znudzić jeden serial dlatego wolę w czasie zastoju przejść na inny równie ciekawy serial by trochę zresetować spoiwa mózgowe. Przez to śledzę najnowsze seriale online by coś ciekawego wyhaczyć albo wyłowić jak kto woli. I jest serial Zagubieni w Kosmosie. Bardzo go polecam Sci-Fi ale rodzinny i dramatyczny. Dlatego powyżej podana strona zawiera spory katalog seriali. Zawsze coś ciekawego można dla siebie znaleźć. Miłego oglądania.
bemna

Re: Gdy jeden serial to za mało

Post autor: bemna »

też oglądam kilka seriali na raz ;) aktualnie wciągnął mnie Behawiorysta na podstawie ksiązki Remigiusza Mroza. Na razie dopiero kilka odcinków się pojawiło i robi sie coraz ciekawiej. Zobaczymy dokąd ta historia zmierzy, na pewno nie mogę narzekać na nudę, bo sie bardzo duzo dzieje. W głównych rolach pojawiają się m.in. Więckiewicz, Pesta, Zawierucha, chociaż epizodycznie to jednak w każdym odcinku można go zobaczyć na ekranie, jak lubicie kryminały to polecam
ODPOWIEDZ