Baza pod makijaż czy utrwalacz?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Awatar użytkownika
bogna61
Posty: 0
Rejestracja: 08 kwie 2023, 5:54

Baza pod makijaż czy utrwalacz?

Post autor: bogna61 »

Może dość nietypowe pytanie, ale wierzę w waszą moc i wasze doświadczenie w tej kwestii :) Dajcie znać, co się lepiej sprawdza do utrwalenia makijażu - czy baza pod makijaż czy może utrwalacz makijażu (mam tutaj na myśli taki produkt w sprayu, zapewne wiecie o jaki mi chodzi). A może konieczne będzie używanie jednego i drugiego produktu, żeby makijaż był trwały?
Elżunia

Re: Baza pod makijaż czy utrwalacz?

Post autor: Elżunia »

Wybór odpowiedniej gąbki do makijażu jest kluczowy dla uzyskania idealnego, bezsmugowego wykończenia. Istotne jest, aby zwrócić uwagę na jej kształt, gęstość oraz materiał, z którego została wykonana. Gąbki wykonane z hydrofilowego poliuretanu są szczególnie polecane, ponieważ zapewniają równomierne rozprowadzenie podkładu bez pochłaniania zbyt dużej ilości produktu. W ofercie https://innsi.pl/Gabki-do-makijazu znajdziecie szeroki wybór gąbek, które spełniają te kryteria. Pamiętajcie również, że regularne czyszczenie gąbki jest niezbędne do utrzymania higieny i przedłużenia jej żywotności.
ODPOWIEDZ